Sponsorzy

Sponsorzy

Polski Fundusz Rozwoju to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju. PFR identyfikuje i skutecznie wypełnia luki rynkowe, kierując się misją: Razem tworzymy praktyczne rozwiązania dla wspólnego sukcesu i bezpiecznej przyszłości.

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju
Krucza 50, 00-025 Warszawa

https://pfr.pl/fundacja.html

Grodno S.A. jest firmą rodzinną działającą na rynku elektrotechnicznym w Polsce od 1990 r. Duże doświadczenie i wysoka jakość świadczonych usług pozwoliły na szybki rozwój działalności. W wyniku ambitnych planów rozwojowych prowadzonych na przestrzeni ostatnich lat powstała Grupa Grodno, która aktualnie składa się ze spółek: Grodno S.A., Bargo Sp. z o.o., Magma sp. z o.o. oraz Inegro Sp. z o.o.

http://www.grodno.pl/

​Grupa Eurocash jest największą polską firmą, która zajmuje się hurtową dystrybucją produktów szybko zbywalnych oraz wsparciem marketingowym dla niezależnych sklepów w kraju. Łącząc swoje doświadczenie biznesowe z przedsiębiorczością właścicieli lokalnych sklepów oraz zaangażowaniem pracowników Grupy Eurocash, firma stawia sobie za cel osiągnięcie pozycji wiodącego dystrybutora FMCG w Polsce.

https://grupaeurocash.pl/